Відгуки Додати відгук

Хочу подякувати чудовому хірургу Липовецькій Тетяні із клініки пластичної хірургії АРС. Вона і її команда допомогли мені втілити мою мрію в життя!)
Я ще із молодого віку комплексувала своїми вушками. Основною моєю зачіскою було розпущене волосся і все…я ніколи не заплітала навіть хвостика. І звичайно що це приносило мені певний дискомфорт, особливо жарким літом( Я багато років не могла наважитись на операцію, але постійно про це думала. Це була моя якась така не досяжна мрія) Но в один день вирішила просто піти на консультацію до хірурга, щоб дізнатися яка в мене ситуація по складності. Клініку АРС знайшла в інтернеті по численних позитивних відгуках і не пожаліла) Операція пройшла легко навіть під місцевим наркозом! Адаптація так само. Персонал дуже уважний і кваліфікований!!! Я безмежно рада, що наважилася на цей крок і жалію, що не зробила була цього ще раніше)

Надія

Доброго дня. Робила ринопластику у Пінчука Василя Дмитровича, було бажання виправити зовнішній дефект(горобинку) яка сформувалася в результаті травми,хірург врахував всі мої бажання і десь здоровою критикою пояснив що можливо зробити,а що ні. Спочатку я подумала що може вийти не так як мені буде подобатися,але після обговорення деталей ми дійшли спільного висновку як це повинно виглядати і що може бути.Результат мене не розчарував ,операцією дуже задоволена,все получилося так як я хотіла, ніяких проблем з диханням не виникло, а вигляд мене більше ніж влаштовує. Сприймаю себе зовсім по-іншому, дуже всім задоволена . Дякую )

Галина

Після збільшення грудей я дуже задоволенна. Професіоналізм, людяність та індивідуальний підхід лікарів мені надзвичайно сподобалися) Мрії здійснюються і з новими грудьми нова радість і стимул до життя!!!! Дякую)))

Мар’яна

Хочу висловити слова великої поваги та подяки лікарю від Бога, Лікарю з великої літери, пластичному хірургу Липовецькій Т.В ,та її колегам, за Ваш професіоналізм, Вашу працю, Вашу увагу і добре ставлення до пацієнтів! Операцію робити не боялася, тому, що знала, що я в Ваших надійних руках, можу бути спокійна. Ще раз велике спасибі за виконану роботу! ВАМ УКЛІН! Щоб Ваші руки не знали втоми! Нових звершень. Божого благословення.

Христина

Чудова клініка. В ній люди лікують людей. Велике спасибі за увагу та професійний підхід.

Марина

Я, Федончук Андрей, хочу выразить свою огромную благодарность коллективу клиники «АРС» за компетентную, точную диагностику. Большое спасибо!

Андрій

10 січня 2019 року мені зробили операцію в клініці лапароскопічним методом. Оперував доктор Мендель М.А. Все дуже професійно і без зайвої суєти. Так само організовано роботу медперсоналу в стаціонарі. 11 січня пішов додому, 18 – зняли шви і я забув про свою проблему. ДЯКУЮ!

Андрій

Величезна подяка за професійно проведену операцію, їхню доброзичливість і увагу, а також Всім співробітникам клініки «АРС», які забезпечили передопераційний, операційний, післяопераційний цикл лікування. Мені 75 років і мені довелося неодноразово побувати в держлікарнях – лікарі і медперсонал всюди були хорошими, а оснащення, обслуговування, комфорт були жахливими. В «АРС» все на рівні – такою повинна бути сучасна медицина. Бажаю всім подальших успіхів.

Надія

Хочу подякувати лікарям і медичному персоналу клініки “АРС”, увагу і турботу про пацієнтів. Чіткість і професіоналізм керівника, висока кваліфікація і його вміння побудувати систему взаємодії всіх співробітників центру, дозволяють в короткі терміни повертати до нормального життя хворих, постраждалих від інсульту. Спасибі, що є такий центр в клініці!

Леоніда

Додати відгук