Відгуки Додати відгук

Хочу висловити слова великої поваги та подяки лікарю від Бога, Лікарю з великої літери, пластичному хірургу Липовецькій Т.В ,та її колегам, за Ваш професіоналізм, Вашу працю, Вашу увагу і добре ставлення до пацієнтів! Операцію робити не боялася, тому, що знала, що я в Ваших надійних руках, можу бути спокійна. Ще раз велике спасибі за виконану роботу! ВАМ УКЛІН! Щоб Ваші руки не знали втоми! Нових звершень. Божого благословення.

Христина

Чудова клініка. В ній люди лікують людей. Велике спасибі за увагу та професійний підхід.

Марина

Я, Федончук Андрей, хочу выразить свою огромную благодарность коллективу клиники «АРС» за компетентную, точную диагностику. Большое спасибо!

Андрій

10 січня 2019 року мені зробили операцію в клініці лапароскопічним методом. Оперував доктор Мендель М.А. Все дуже професійно і без зайвої суєти. Так само організовано роботу медперсоналу в стаціонарі. 11 січня пішов додому, 18 – зняли шви і я забув про свою проблему. ДЯКУЮ!

Андрій

Величезна подяка за професійно проведену операцію, їхню доброзичливість і увагу, а також Всім співробітникам клініки «АРС», які забезпечили передопераційний, операційний, післяопераційний цикл лікування. Мені 75 років і мені довелося неодноразово побувати в держлікарнях – лікарі і медперсонал всюди були хорошими, а оснащення, обслуговування, комфорт були жахливими. В «АРС» все на рівні – такою повинна бути сучасна медицина. Бажаю всім подальших успіхів.

Надія

Хочу подякувати лікарям і медичному персоналу клініки “АРС”, увагу і турботу про пацієнтів. Чіткість і професіоналізм керівника, висока кваліфікація і його вміння побудувати систему взаємодії всіх співробітників центру, дозволяють в короткі терміни повертати до нормального життя хворих, постраждалих від інсульту. Спасибі, що є такий центр в клініці!

Леоніда

Додати відгук