З віком у нашому тілі відбуваються процеси старіння, які найперше відображаються на шкірі: втрата пружності, тонусу і еластичності. Старіння шкіри проявляється по-різному: пігментація, поява зморшок, зневоднення, втрата пружності м’язів, перші зміни в зоні декольте.

Проте, з допомогою ефективних ін’єкційних методик, можливо не лише виправити вже існуючі естетичні проблеми шкіри, а й суттєво уповільнити процес старіння. Саме тому процедуру біоревіталізації рекомендують проводити після 30-ти років, у якості профілактики для активізації міжклітинних процесів шкіри.

Процедура біоревіталізації допомагає здійснювати ефективну профілактику і суттєво сповільнювати процеси старіння шкіри, а у деяких випадках повністю відновити її пружність та еластичність. Стимулює процес самовідновлення шкіри.

Біоревіталізація може проводитися на усіх ділянках шкіри, які схильні до старіння: обличчя, зона декольте, шия, шкіра рук.

Під час процедури у шкіру, з допомогою міні-ін’єкцій, вводяться активні речовини, зокрема гіалуронова кислота.

Біоревіталізацію також застосовують для лікування постакне, рубців, розтяжок.

Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри, входить до складу сполучної та епіталіальної тканин. Гіалуронова кислота допомагає зв’язувати воду у міжклітинних просторах та постачати її у тканини.

У яких випадках рекомендована біоревіталізація:

  • зниження еластичності шкіри, зневоднена суха шкіра
  • перші ознаки старіння – втрата тонусу, пружності, ледь помітні провисання шкіри
  • гіперпігментація, фотостаріння
  • підготовка та реабілітація при проведенні хімічних пілінгів, дермобразії, шліфовок

Як відбувається процедура?

Після очищення на шкіру наноситься анестезуючий гель. За спеціальною технікою лікар здійснює мікроін’єкції, через які препарат потрапляє у підшкірну зону. Після процедури кілька днів можуть залишатись невеликі припухлості чи точки в місцях введення, проте вже за кілька днів все проходить, залишається виражений омолоджуючий ефект: підтягнута, пружна шкіра, дрібні зморшки зникають, глибокі стають менш видимими, шкіра вирівнюється, набуває тонусу.

Загальний вигляд – свіжий, з яскраво вираженим результатом омолодження.

Препарати, які використовуємо для біоревіталізації:

  • Viscoderm
  • Prophilo
  • MESO

Що в себе включає

  • консультація лікаря

Все це входить у вартість.