Філер – це препарат для корекції косметичних і вікових недоліків обличчя, відновлення втраченого чи формування додаткового об’єму. Вводиться під шкіру ін’єкційним методом.
Препарат на основі гіалуронової кислоти, яка є природним компонентом шкіри, входить до складу сполучної та епітеліальної тканин. Добре інтегрується у тканини і притягує воду.

Контурна пластика добре поєднується з іншими процедурами – біоревіталізацією і ботулінотерапією.

В Центрі пластичної хірургії “АРС” лікар-естетист уважно вивчає стан шкіри, зони необхідної корекції, глибину зморшок і підбирає препарат, що найкраще підійде клієнту.

Результат буде помітний вже після першого сеансу – зморшки в зоні корекції розгладжуються, покращується овал обличчя.

Процедура допоможе відновити втрачений об’єм щік, вилиць, зменшити глибину носогубних складок, збільшити губи і підняти їхні кутики, усунути зморшки навколо очей, на чолі, переніссі, поправити контур губ – зробити його виразнішим і чуттєвішим.

Контурна пластика виділяється практично миттєвим ефектом, природними наповнювачами і мінімальною травматизацією. В поєднанні з іншими антивіковими процедурами та доглядом контурна пластика допоможе виглядати молодо і доглянуто.

Такі зміни завжди мають позитивний вплив на психологічний та емоційний стан, покращують якість життя, дозволяють насолоджуватись своєю зовнішністю і вести активніший спосіб життя.

Важливою особливістю контурної пластики є те, що її можна використовувати для профілактики вікових змін.

Препарати, які використовуємо для контурної пластики:

  • Neuramis Deep

Що в себе включає

  • консультація лікаря

Все це входить у вартість.