В процесі життя жінки молочні залози втрачають пружність, а шкіра – еластичність. Їхня форма змінюється під впливом вагітності, годування груддю, різких змін ваги, гормональних, вікових зміни. Ця проблема близька багатьом жінкам.

Повернути красиву форму грудей та усунути опускання молочних залоз допомагає хірургічна підтяжка.

Метод хірургічної корекції залежить від ступеня опущення молочної залози (птозу).

За основу беруть розташування соска та ареоли відносно рівня складки грудей. Опущення може бути мінімальним (сосок на рівні складки), помірним (1-2 см нижче складки), або вираженим (на 3 см і більше). Хірургічну корекцію проводять як для мінімального птозу, так і для птозу більшого ступеня.

У Центрі пластичної хірургії “АРС” лікарі проведуть діагностику опущення молочної залози та призначать необхідний метод корекції. В процесі операції лікар моделює нову форму грудей – видаляє зайву шкіру, повертає сосок на місце.

Після операції молочні залози виглядають пружними, мають правильну півсферичну форму. Хірургічна корекція повертає жінці впевненість у собі та естетичне задоволення від красивого бюсту.

Що в себе включає

  • консультація лікаря
  • консультація анестезіолога
  • підготовка до операції (1-3 дні)
  • анестезіологічне забезпечення
  • операція
  • перебування в клініці протягом відновлювального періоду

Все це входить у вартість.

Час операції

Операція триває 1-3 години, залежно від ступеня опущення грудей.
Період перебування в стаціонарі: 1-3 дні (за бажанням пацієнт може залишатись в стаціонарі довше)
Період ранньої реабілітації: 10 днів. Протягом місяця потрібно носити спеціальну компресійну білизну та протягом кількох місяців обмежити фізичні навантаження.

Підтяжка грудей (мастопексія) до/після