Пілінг має омолоджуючий ефект і є важливою процедурою в процесі догляду.

Перед процедурою лікар проводить детальне ознайомлення із шкірою клієнта:

  • визначає тип шкіри
  • індивідуальні особливості
  • наявність акне

Проводиться процедура очищення за спеціальною технологією передпілінгу.

Зазвичай рекомендується проводити пілінг у місяці з низькою сонячною активністю та за відсутності мінусової температури повітря. Найкраще проводити пілінг весною або восени.
Проте сучасні препарати, які використовуємо в Центрі пластичної хірургії “АРС”, дають можливість проводити процедуру круглорічно, без будь-яких побічних ефектів для шкіри.

Препарати та техніка проведення пілінгу підбираються лікарем-косметологом індивідуально і залежать від типу шкіри та її особливостей.
З допомогою пілінгу можна лікувати пігментацію та акне (у разі відсутності загострень).

Пілінг може бути як окремою процедурою, так і частиною комплексу процедур з догляду та відновлення, наприклад, мезопілінг – процедура, що поєднує проведення пілінгу та мезотерапії, має виражений омолоджуючий ефект та позитивний вплив на стан шкіри.

Практично одразу можна продовжувати звичне соціальне життя – після пілінгів, які проводимо в Центрі пластичної хірургії “АРС”, шкіра не має почервонінь чи інших ознак проведення процедури.

Процедура пілінгу допомагає зменшити пори, покращити тонус шкіри, сприяє ліфтингу та має омолоджуючий ефект. Шкіра отримує здоровий вигляд, стає свіжою та сяючою.

Що в себе включає

  • консультація лікаря
  • консультація анестезіолога

Все це входить у вартість.

Час операції

Тривалість процедури: до 60 хв.